Основи Юмейхо Терапії
Фігуру людини в значній мірі формує тулуб. А кістки тазу є опорою для тулуба. Лише 0,1% людей мають пропорційну будову тазових кісток. У багатьох вони зміщені на 1-2 см, що негативно впливає на весь організм, оскільки це зміщення знаходиться в основі людського тіла.

Через зміщення тазових кісток викривляється хребет, що призводить до функціональних розладів з боку м'язів, суглобів і внутрішніх органів.
Зміщення кісток тазу – основна причина болю в:
попереку

кульшових суглобах

плечових суглобах

захворювань внутрішніх органів
Юмейхо терапія – методика, яка використовує мануальні прийоми: розминання і натискання для розслаблення м'язів, фасцій, зв'язок. Дотримуючись певної послідовності маніпуляцій можна ліквідувати хвороби, причиною яких є зміщення в кістках тазу.
Людське тіло – це певною мірою будинок, фундамент якого є тазове кільце, а стіни – хребет. Якщо тазові кістки зміщаються, хребет викривляється.

Хребет складається з 24 хребців, які і можуть зміщуватись. Викривлений хребет спричиняє нерівномірне напруження м'язів і зв'язок. Це в свою чергу веде до порушення мікроциркуляції та лімфовідтоку, що є причиною різних хвороб. Але виправити хребет, щоб позбутись цих недугів недостатньо, тому що причина не в хребті. Якщо кістки тазу, як фундамент, не виправити, то всі спроби вирівняти стіни та перелаштувати дах будуть марними.
Яким чином зміщення кісток стає причиною хвороб?
У 99% людей зміщення тазових кісток є вродженим, й починається в момент проходження плоду через родовий канал матері, таз якої вже має зміщення.

Але є набуті зміщення, що спричиняються падінням або ударом, але їх набагато менше ніж вроджених.
Чому так? За статистикою, до 60% дівчат підлітків потерпають від розладів менструального циклу. Причина криється у зміщенні тазових кісток. Це серйозна проблема і на неї треба звернути увагу. Зміщення кісток, як ви вже знаєте, призводить до порушення мікроциркуляції та лімфовідтоку внутрішніх органів малого тазу. Звідти і виникають розлади та «жіночі хвороби».
Коли починається зміщення кісток?
Юмейхо безпечний метод терапії лише за допомогою рук?
Мануальне вправлення кісток тазу є природним лікуванням й водночас профілактичним методом.

Під час сеансу юмейхо терапевт використовує свої руки для визначення еластичності та напруження м'язів пацієнта, очі – щоб слідкувати за його виразом обличчя і кольором шкіри та вуха - щоб вловлювати «хрускіт» вправлених кісток і суглобів. Все це необхідно для досягнення найкращого результату

Юмейхо терапія поєднує в собі два методи: власне вправлення і масаж. Основна дія її направлена на тазові кістки, суглоби і хребет, з метою:
приведення у нормотонус м'язів і зв'язок, для подальшої корекції кісткових зміщень

усунення напруженості та ригідності м'язів і зв'язок для розширення об'єму рухів у суглобах
Діагностика зміщення тазових кісток
У базовий курс підготовки юмейхо терапевтів входять основи діагностики зміщення тазових кісток, але ми у статті розглянемо один приклад виявлення зміщення кісток тазу за позами і рухами.

У повсякденному житті людина часто несвідомо приймає певні пози чи робить певні рухи. Аналізуючи їх можна визначити тип тазового зміщення. Наприклад, якщо має місце правобічне тазове зміщення, з'являється хронічна недостатність кровообігу, напруженість та ригідність м'язів. Це ускладнює рухи правого кульшового суглобу, а права сідниця підіймається над рівнем лівої під час лежання долілиць.
Ефекти Юмейхо Терапії
Мануальне вправлення зміщень тазу не тільки лікує хвороби спини та суглобів, але й попереджає їх появу та зцілює тіло загалом. А ще додатково:
Терапія надає хворому тепло, свіжість та задоволення

Усуває втому шляхом врегулування кровообігу та покращання обміну речовин

Посилює опірність організму шляхом активації внутрішніх органів

Попереджає застудні захворювання
Може збільшити зріст завдяки вправленню тазових суглобів розширюються проміжки між хребцями й виправляється хребет

Надає обличчю краси, привабливості жіночім грудям завдяки красивій постаті

Надає тілу гнучкості

Заспокоює, покращує сексуальну активність, особливо при статевій гіпофункції
Основні вправи Юмейхо
Масажне вправлення зміщених тазових кісток загалом об'єднує 100 вправ, які вивчаються на базовому курсі:
Вправи для виконання вправлення плечових суглобів та верхніх грудних хребців

Вправи для вправлення середніх і нижніх грудних хребців

Вправи для вправлення нижніх грудних і поперекових хребців

Вправи натискування й розминання м'язів з обох боків хребта від верхнього краю лопатки до гребеня клубової кістки з метою пом'якшення напружених і затверділих м'язів й відновлення нормального положення суглобів і кісток тазу

Вправи для вправленням крижово – клубових суглобів

Вправи для вправлення кульшових суглобів
© 2020 Всі права захищені
Made on
Tilda